Buhalterinės apskaitos mokymai “Mažos įmonės kompiuterizuota apskaita”

Edita Giedraitytė, lektorė 

Sritis: finansai, apskaita.

Finansininkė, finansų magistrė, kurios darbo patirtis daugiau nei 20 metų, iš kurių didžiąją dalį laiko užima vyriausiosios buhalterės bei finansininkės patirtis. Lektorė nuolat tobulinasi įvairiuose buhalterinės apskaitos, finansų, mokesčių skaičiavimo seminaruose bei mokymuose. Lektorė yra praktikė, verslininkė, 2 sėkmingai veikiančių įmonių įkūrėja, savininkė, turinti ne tik finansų, verslo žinių, tačiau ir vadovavimo, įvairių verslo modelių kūrimo patirtį, o buhalterinės apskaitos vedimas įvairiausio pobūdžio įmonėms suteikia lektorei paktinių žinių ne tik finansų srityje, tačiau ir kitose įvairiose srityse, tokiose kaip, prekių pardavimai, paslaugų teikimas, marketingas ir panašiai. Tai profesionalė praktikė žinanti atsakymus į daugelį klausimų. Edita tiki, jog žinios bei nuolatinis jų atnaujinimas yra esminis dalykas, formuojantis mūsų ateitį. Kaupti jas, gilintis niekada nevėlu, siekis nuolat tobulintis, garantuos didesnes galimybes ateityje ir aukštas pajamas. 

Mokymai skirti visiems Lietuvos gyventojams, norintiems atnaujinti ir pagilinti jau turimas buhalterinės apskaitos žinias ir kompetencijas. Šiais mokymais siekiama suteikti buhalterinės apskaitos, mokesčių, teisės pagrindų, ekonomikos teorines žinias ir išugdyti profesinius, praktinius kompiuterizuotos apskaitos įgūdžius, būtinus buhalterio darbui įvairių nuosavybės formų įmonėse bei organizacijose.

 Laikas: derinamas individualiai, 2 dienos 10:00–16:00 val.

 Vieta: V. Krėvės pr. 82B, Kaunas.

 Kaina: 250 Eur už abi mokymų dienas.

 Registracija būtina: tel.: +370-622-44727 arba el.p.: mokslomani@gmail.com

Dažni atvejai, kai turimos teorinės buhalterijos žinios arba yra kažkiek praktinių įgūdžių, tačiau kažko trūksta iki pirmo žingsnio pradėti savarankišką buhalterinės apskaitos paslaugų teikimo veiklą. Šie mokymai suteiks drąsos žengti šį žingsnį. Mokymų turinys orientuotas į praktinį žinių perteikimą, kuris apima žinių, mokėjimų, įgūdžių ir praktinių gebėjimų visumą, buhalterinės apskaitos srities studijose. Jis skirtas mokytis operuoti dalyko žiniomis ir metodais sprendžiant praktinio ir teorinio pobūdžio užduotis, bei ugdyti savarankiškus profesinius gebėjimus.

Mokymai vyksta ne didesnėje kaip 8 dalyvių grupėje, tam kad lektorė turėtų galimybę skirti pakankamai dėmesio, kiekvienam dalyviui. Modeliuojama reali įmonės veikla. Išmoksite tvarkyti buhalteriją nuo pagrindų iki metinės finansinės atskaitomybės.

Mokymų eigoje kiekvienas dalyvis gaus mokymų medžiagą. Kadangi kursantų skaičius ribotas, kviečiame registruotis iš anksto sumokant 100 Eur avansą. Registruotis galite nurodytais kontaktais.