Pamokėlės pradedantiesiems

Dažnai pradinukai susiduria su jiems nepatirtais iššūkiais – laiko planavimu, kada ir kaip mokytis namuose, kaip tai suderinti su kitomis veiklomis, žaidimais, draugystėmis, o galbūt nesupranta mokomojo dalyko ir turi neatsakytų klausimų. Dažnai viduje išgyvenamą stresinę būseną lydi nepaklusnus elgesys, negebėjimas susikaupti, miego sutrikimai.

Nepalikime vaikui vienam spręsti tokią situaciją – padėkime savo vaikams iš karto tuo, kuo galime, juk mes suaugę tam ir esame… Mokykime vaikus planuoti savo laiką, padėkime jiems surasti tikslus ir jų siekti, pažadinkime norą sužinoti, išmokti, neleiskime atsirasti mokymosi spragoms… Atminkime, kad pradinėse klasėse įgyti žinių pagrindai formuoja viso tolimesnio gyvenimo pamatus.

Mes siūlome mokymosi pagalbą pradinukams – atidi, kantri ir draugiška mokytoja išties pagalbos ranką ir nuves tave į mokslo ir žinių šalį… Ateik ir tuo keliu eisime drauge 😊 (ne vienam eiti drąsiau).

Pradinukams siūlome individualias arba grupines kontaktines pamokėles, mokomieji dalykai – matematika, lietuvių kalba, pasaulio pažinimas.

Pamokėlės pradedantiesiems